CLOSE

  צור איתנו קשר

  12/03/2020 מאת: Virtualion

  השכרת משקפי מציאות מדומה וציוד חשוב נוסף

  השכרת משקפי מציאות מדומה וציוד VR לחוויה מושלמת

  העולם בו אנו חיים הוא עולם שמתקדם טכנולוגית בקצב מסחרר. יש יותר ויותר פיתוחים ויש אין ספור מוצרים שמושקים כל הזמן, עולם בו חברות הטכנולוגיה מתחרות ביניהן כל הזמן מי תמציא את הדבר הבא. הכירו: השכרת משקפי מציאות מדומה, קסדות וכל הציוד הדרוש. ומסתבר שזה אחד הלהיטים הגדולים בתחום האירועים כיום.

  אחד מהחידושים של השנים האחרונות הוא האפשרות ליצירת מציאות מדומה: האפשרות להרכיב משקפי מציאות מדומה ולצלול לתוך עולם אחר מהעולם המציאותי בו אנו חיים.
  מציאות מדומה היא סימולציה של הסביבה, מה שיכול להיות באמצעות טלפון נייד, קונסולה ייעודית או באמצעים אחרים. מה שמיוחד בה הוא שמי שעושה שימוש בציוד ליצירת מציאות מדומה אמור להרגיש שהוא נמצא בסביבה אותה מדמה המחשב, מנותק מהסביבה ה"אמיתית" בה הוא שוהה (זאת להבדיל מהוספת אלמנטים וירטואליים לסביבה הטבעית, כמו במקרה של מציאות רבודה.

  השכרת משקפי מציאות מדומה ומה שמעבר

  יש אין ספור שימושים למציאות מדומה, והשורה התחתונה בהקשר הנוכחי היא שממש לא חייבים לרכוש ציוד בשביל לחוות את החוויה. כיום מוצעת האפשרות של השכרת ציוד מציאות מדומה, בתשלום קטן יחסית כל אחד יכול לנסות את זה. היום, יותר ויותר אנשים, חברות ועסקים עושים שימוש במציאות מדומה, ואם אפשר להשתמש בציוד לפרק זמן נתון בלבד הכול נעשה נזיל וזול יותר. השכרת משקפי מציאות מדומה עשויה להוזיל משמעותית את העלויות בהשוואה לרכישה של הציוד, מה גם שלעיתים קרובות יש צורך במשקפיים רק לפרק זמן נתון או אפילו באופן חד פעמי. לכן חבל לבצע קנייה של משקפיים שלאחר מכן יעלו אבק.

  השכרת משקפי VR הופכת לכם את החיים לפשוטים הרבה יותר. אתם לא צריכים להשקיע מחשבות בטווח הארוך, וגם לא לחשוב איך לשמור ולתחזק את המשקפיים והציוד המשלים.  

  השכרת משקפי מציאות מדומה לאירועים

  אם יש לכם אירוע כלשהוא שאתם מארגנים, כמו בר מצווה לילד, חתונה, אירוע עסקי כלשהו או כל אירוע אחר, יש לכם לא מעט עבודה. אתם צריכים לדאוג להכול מא' ועד ת', אתם צריכים קודם כל למצוא מקום לקיים בו את האירוע וחייבים לדאוג לאוכל, מוזיקה, שירותי צילום וכל מה שמסביב. אבל עם כל הכבוד לכל אותם נותני שירות ולכל הדברים השגרתיים שאתם צריכים לדאוג להם, אתם חייבים לדאוג גם לאטרקציה מיוחדת ומעניינת, ולשקול גם השכרת ציוד מציאות מדומה – ציוד vr להשכרה. אתם חייבים לדאוג שיהיה עניין באירוע ושהוא לא יהיה שגרתי. היום אירוע כבר לא יכול להיות בנאלי ואופציה מצוינת היא שימוש בציוד של מציאות מדומה לאירועים.

  צרו איתנו קשר, ונחזור אליכם בהקדם:

  עם השכרת ציוד מציאות מדומה אתם יכולים להקים עמדות VR באירוע שלכם, עמדות בהם יוכלו המוזמנים לשחק וליהנות ולבלות את הזמן שלהם גם באופן מיוחד. היום מוצעים לא מעט משחקים שמתאימים לגילים שונים ולאוכלוסיות שונות, משחקים מהנים במיוחד שיכולים להתאים לרבים. עם הקמת עמדות כאלו באירוע שלכם, זו תהיה אטרקציה מדהימה. השכרת משקפי מציאות מדומה תאפשר לכל אורח ואורח להיכנס לחוויה, כשאפשרות מוצלחת אחרת היא השכרה של קסדת מציאות מדומה. ואי אפשר כמובן לשכוח את המשחקים, המהווים לב ליבה של החוויה.

  השכרת משקפי מציאות מדומה לכנסים

  נניח שאתם מארגנים כנס כלשהוא בו אתם רוצים לגייס משקיעים למיזם שלכם. אתם משכירים מקום מתאים, דואגים לאוכל ולכל מה שצריך, ועושים לא מעט בשביל שהכנס יהיה מוצלח. זה יכול להיות גם כל כינוס אחר לכל מטרה שהיא ומה שיכול לשדרג את האירוע הוא השכרת ציוד מציאות מדומה, ובכלל זה משקפיים. הסיבה היא שאין דרך טובה יותר להעביר רעיון מסוים אם לא על ידי נוכחות בסיטואציה. ואיך אפשר להיות נוכחים בסיטואציה אבל לא באמת שם? פשוט מאוד: עם ציוד למציאות מדומה. דוגמה נוספת: מנסים לשכנע יזמים להשקיע בעסק העתידי שלכם, בחברת הסטארט אפ שאתם חולמים להקים. אם המשקיעים "יסתובבו" בעסק ויראו אותו מקרוב, יחוו את המוצרים אותם אתם מתכננים לייצר והכל באמצעות מציאות מדומה, אין ספק שהתוצאות של הכנס יהיה טובות הרבה יותר.

  מה אתם צריכים בשביל זה? כמובן לא מעט עבודת הכנה ויצירת התשתית המתאימה. אבל אתם צריכים גם ציוד מציאות מדומה על מנת שתוכלו להעביר את מה שאתם רוצים להעביר. השכרת משקפי וי אר תאפשר לכל אורח להיכנס לעסק ולחוות אותו, מה שעשוי להפוך את ההשקה למוצלחת הרבה יותר.

  לא רק משקפיים: מציאות מדומה להשכרה לכל צורך שהוא

  עמדות וירטואליות הולכות והופכות לנדרשות יותר ויותר. השכרת ציוד מציאות מדומה הופכת את ההנגשה שלהן לפשוטה יותר, וכן, גם זולה יותר. כך כשרוצים לספק מציאות מדומה לכמות גדולה של אנשים, לא צריך לקנות את הציוד אלא אפשר לשכור אותו ולעשות בו שימוש.

  אילו עמדות וירטואליות יכולות להיות? אין סוף. קודם כל מעולם המשחקים כמובן, אבל לא רק. היום עושים שימוש בנושא מציאות מדומה להשכרה כמעט בכל תחום. כך כשרוצים לאמן וללמד בכל תחום אחר וכך כשרוצים להעביר כל חוויה שהיא. כך למשל בית ספר אזרחי לטיסה שרוצה לתת לטייס העתידי את התחושה הקרובה ביותר למציאות, יעשה שימוש במציאות מדומה. הנה דוגמה לפיתוח מעניין מאוד ללימוד טיסה מהחודשים האחרונים.

  השכרת משקפי מציאות מדומה

  משקפי מציאות מדומה להשכרה – להבין מה זה לא

  העולם הטכנולוגי שסביב נושא המציאות המדומה רחב מאוד. הוא כולל לא מעט מושגים אשר אולי שמעתם וייתכן שחלקם מבלבלים. האם משקפי מציאות מדומה להשכרה הם משקפי מציאות מורחבת? משקפי מציאות רבודה? אולי משקפי מציאות וירטואלית? האם ישנם הבדלים בין המונחים האלה ומה הם? אז בכדי שתבינו באופן הברור ביותר מה אתם שוכרים ומה לא, הנה הסבר מורחב ומפורט שיבדיל בין המושגים:  

  • Virtual Reality (מציאות וירטואלית או VR) – מה שנקרא "מציאות וירטואלית" זהה ל"מציאות מדומה". שני המונחים מתייחסים לאותו הדבר – עולם וירטואלי או מדומה שמיוצר על ידי מחשב. עולם זה מוצג סביב כל שדה הראייה ועוד מעט תראו מדוע נקודה זו חשובה, ביחס לטכנולוגיות אחרות. את הסביבה הוירטואלית יוצרים בדרכים שונות והיא עשויה לשלב למשל צילומים רגילים או איורים ממוחשבים. 
  • Augmented Reality (מציאות רבודה או AR) – זו היא טכנולוגיה שונה למדי, שמוסיפה עוד "רובד" וירטואלי למה שאתם רואים. כלומר, על גבי מה שאתם רואים דרך משקפיים, מוסיפים באופן ממוחשב אלמנטים גרפיים נוספים. חישבו על המשחק "פוקימון" ותבינו בקלות את העקרון. 
  • mixed reality (מציאות משולבת) – שילוב מיוחד של סביבה וירטואלית עם העולם שמסביבכם. מציאות משולבת מתאפיינת גם באינטראקציה מתוחכמת של אלמנטים שונים משתי סביבות אלה. 

  מצעד היתרונות – סיכום והרחבה 

  הזכרנו קודם בקצרה, כמה יתרונות של השכרת משקפי מציאות מדומה. יש למעשה נוספים. לכן, כסיכום ביניים, אלה היתרונות הבולטים: 

  • זה משתלם – ביחס לתהליך יקר וממושך של רכישת ציוד מסוג זה בעצמכם. 
  • זה פשוט – קל, פשוט ומהיר, להזמין וליישם שימוש במשקפי מציאות מדומה בארוע שלכם. 
  • מקבלים את הטוב ביותר – תחום זה מתקדם ללא הרף. אם תרכשו משקפי מציאות מדומה, אחרי שנה, שנתיים זה כבר יהיה ציוד מיושן. באמצעות משקפי מציאות מדומה להשכרה, אתם מקבלים את הציוד העדכני ביותר ונהנים מכל יתרונותיו.  
  • יתרונות מיוחדים לעסקים – מדובר בחווייה מרשימה אשר משדרת תחכום והשקעה מצידכם. אלה בהחלט היבטים משמעותיים מול לקוחות ומשקיעים, אשר משליכים על התדמית. ויש יתרונות נוספים לעסקים. למשל, היכולת להציג סביבה מסוכנת ולתפקד בה, ללא סיכון (דמיינו שאתם חברה בתחום כיבוי האש, שמציגה מוצר חדש). 
  • יכולות נוספות לשרותכם – אם רוכשים ציוד מציאות מדומה, צריכים להסתדר איתו לבד. אבל אם הולכים על משקפי מציאות מדומה להשכרה מחברה שעוסקת בכך כמו סטודיו virtualion, תהיו בקשר ישיר עם החברה ותקבלו תמיכה זמינה ואיכותית. כמו כן, תהנו גם מכל שאר יתרונותיה ושירותיה. כתזכורת קצרה, virtualion מתמחה במציאות מדומה, מציאות רבודה ומציאות משולבת. החברה מנוסה בכל הז'אנרים שקשורים לכך, כולל פרסומות, קולנוע, טלוויזיה ודיגיטל, משחקים ואפליקציות.

  משקפי מציאות מדומה להשכרה – הפתרון האולטימטיבי

  מתלבטים לגבי משקפי מציאות מדומה להשכרה? שוקלים לעשות זאת באמצעים אחרים? נכון – קל לחסוך כספית ואפילו לחסוך זמן, בכך שמשתמשים במה שמוכר וידוע לכם. בעסקים במיוחד, רגילים לפתור אתגרים כאלה בעזרת פתרונות וותיקים כגון מצגות. דוגמה נוספת: אם זה ארוע סביב השקת מוצר חדש, אפשר להזמין סרטון תדמיתי עבורו. אלה פתרונות שהוכיחו את עצמם בעבר ולאורך השנים וכבודם במקומו מונח. אבל הם ודומיהם לא יספקו את האפקט המרשים, של משקפי מציאות מדומה להשכרה. עצם העובדה שמשקפי מציאות מדומה מפעילים את האנשים באופן אקטיבי, כבר משנה לגמרי את החווייה! הם לא צופים פאסיביים במצגת, אשר בחלק מהזמן שקועים בטלפון הסלולארי שלהם ולא מסתכלים במצגת שלכם בכלל. 

  תנו לנו לסייע

  המציאות המדומה  של היום חולשת על תחומים רבים ומגוונים, החל מהדרכות לעובדי החברה, שירותי הביטחון והצבא, דרך השכרת הולוגרמה לאירועים ושימושים שונים, ואפילו קשורה לעולם של פורנו vr. בכל אחד ואחד מהם ניתן לשכור את הציוד הנדרש על מנת לשפר את החוויה עבור כל המעורבים, לעשות לכם את החיים קלים ולחסוך בעלויות.

  חושבים על השכרת משקפי מציאות מדומה? רוצים להקים עמדת VR מושלמת? פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים!

  שאלות חשובות – וגם תשובות!

  מהם היתרונות של השכרת משקפי מציאות מדומה?

  השכרת משקפי מציאות מדומה מאפשרת לכם לקבל את המשקפיים לשימוש לפרק זמן נתון, אפילו קצר במיוחד. בדרך זו תוכלו לחסוך סכומים משמעותיים, בהשוואה לרכישה של אותו ציוד, להימנע מהוצאות ומאמצי תחזוקה ולקבל תוך כדי הרבה שקט נפשי.

  לאילו מטרות ניתן לשכור ציוד מציאות מדומה?

  השכרת משקפי VR, או ציוד מציאות מדומה כמכלול, מומלצת בלא מעט תרחישים. ניתן לשכור את הציוד עבור אירועים, כנסים, ירידים, אטרקציות לכל המשפחה – והרשימה עוד ארוכה. כמעט מובטח שהפעילות שמייצרים דרך המשקפיים תהפוך להיות גולת הכותרת.