CLOSE

  צור איתנו קשר

  12/03/2020 מאת: Virtualion

  השכרת ציוד מציאות מדומה – משקפיים ועוד

  השכרת משקפי מציאות מדומה, קסדות ועמדות VR לחוויה מושלמת

  העולם בו אנו חיים הוא עולם שמתקדם טכנולוגית בקצב מסחרר. יש יותר ויותר פיתוחים ויש אין ספור מוצרים שמושקים כל הזמן, עולם בו חברות הטכנולוגיה מתחרות ביניהן כל הזמן מי תמציא את הדבר הבא. הכירו: השכרת משקפי מציאות מדומה, קסדות וכל הציוד הדרוש. ומסתבר שזה אחד הלהיטים הגדולים בתחום האירועים כיום.

  אחד מהחידושים של השנים האחרונות הוא האפשרות ליצירת מציאות מדומה: האפשרות להרכיב משקפי מציאות מדומה ולצלול לתוך עולם אחר מהעולם המציאותי בו אנו חיים.
  מציאות מדומה היא סימולציה של הסביבה, מה שיכול להיות באמצעות טלפון נייד, קונסולה ייעודית או באמצעים אחרים. מה שמיוחד בה הוא שמי שעושה שימוש בציוד ליצירת מציאות מדומה אמור להרגיש שהוא נמצא בסביבה אותה מדמה המחשב, מנותק מהסביבה ה"אמיתית" בה הוא שוהה (זאת להבדיל מהוספת אלמנטים וירטואליים לסביבה הטבעית, כמו במקרה של מציאות רבודה.

  יש אין ספור שימושים למציאות מדומה ולא חייבים לרכוש ציוד בשביל לחוות את החוויה. כיום מוצעת האפשרות של השכרת ציוד מציאות מדומה, בתשלום קטן יחסית כל אחד יכול לנסות את זה. היום, יותר ויותר אנשים, חברות ועסקים עושים שימוש במציאות מדומה, ואם אפשר להשתמש בציוד לפרק זמן נתון בלבד הכול נעשה נזיל וזול יותר.

  השכרת משקפי מציאות מדומה ומה שמעבר

  אם יש לכם אירוע כלשהוא שאתם מארגנים, כמו בר מצווה לילד, חתונה, אירוע עסקי כלשהו או כל אירוע אחר, יש לכם לא מעט עבודה. אתם צריכים לדאוג להכול מא' ועד ת', אתם צריכים קודם כל למצוא מקום לקיים בו את האירוע וחייבים לדאוג לאוכל, מוזיקה, שירותי צילום וכל מה שמסביב.
  אבל עם כל הכבוד לכל אותם נותני שירות ולכל הדברים השגרתיים שאתם צריכים לדאוג להם, אתם חייבים לדאוג גם לאטרקציה מיוחדת ומעניינת, ולשקול גם השכרת ציוד מציאות מדומה – ציוד vr להשכרה. אתם חייבים לדאוג שיהיה עניין באירוע ושהוא לא יהיה שגרתי. היום אירוע כבר לא יכול להיות בנאלי ואופציה מצוינת היא שימוש בציוד של מציאות מדומה לאירועים.

  השכרת משקפי מציאות מדומה לאירועים

  עם השכרת ציוד מציאות מדומה אתם יכולים להקים עמדות VR באירוע שלכם, עמדות בהם יוכלו המוזמנים לשחק וליהנות ולבלות את הזמן שלהם גם באופן מיוחד. השכרת משקפי מציאות מדומה תאפשר לכל אורח ואורח להיכנס לחוויה, כשאפשרות מוצלחת אחרת היא השכרה של קסדת מציאות מדומה. ואי אפשר כמובן לשכוח את המשחקים, המהווים לב ליבה של החוויה.

  היום מוצעים לא מעט משחקים שמתאימים לגילים שונים ולאוכלוסיות שונות, משחקים מהנים במיוחד שיכולים להתאים לרבים. עם הקמת עמדות כאלו באירוע שלכם, זו תהיה אטרקציה מדהימה.

  השכרת ציוד vr לכנסים

  נניח שאתם מארגנים כנס כלשהוא בו אתם רוצים לגייס משקיעים למיזם שלכם. אתם משכירים מקום מתאים, דואגים לאוכל ולכל מה שצריך, ועושים לא מעט בשביל שהכנס יהיה מוצלח. זה יכול להיות גם כל כינוס אחר לכל מטרה שהיא ומה שיכול לשדרג את האירוע הוא השכרת ציוד מציאות מדומה.
  מדוע דווקא השכרת ציוד vr לכנסים? כי אין דרך טובה יותר להעביר רעיון מסוים אם לא על ידי נוכחות בסיטואציה. ואיך אפשר להיות נוכחים בסיטואציה אבל לא באמת שם? פשוט מאוד: עם ציוד למציאות מדומה.

  דוגמה נוספת: מנסים לשכנע יזמים להשקיע בעסק העתידי שלכם, בחברת הסטארט אפ שאתם חולמים להקים. אם המשקיעים "יסתובבו" בעסק ויראו אותו מקרוב, יחוו את המוצרים אותם אתם מתכננים לייצר והכל באמצעות מציאות מדומה, אין ספק שהתוצאות של הכנס יהיה טובות הרבה יותר.
  מה אתם צריכים בשביל זה? כמובן לא מעט עבודת הכנה ויצירת התשתית המתאימה. אבל אתם צריכים גם ציוד מציאות מדומה על מנת שתוכלו להעביר את מה שאתם רוצים להעביר. השכרת משקפי מציאות מדומה תאפשר לכל אורח להיכנס לעסק ולחוות אותו, מה שעשוי להפוך את ההשקה למוצלחת הרבה יותר.

  עמדות וירטואליות – מציאות מדומה להשכרה לכל צורך שהוא

  עמדות וירטואליות הולכות והופכות לנדרשות יותר ויותר. השכרת ציוד מציאות מדומה הופכת את ההנגשה שלהן לפשוטה יותר, וכן, גם זולה יותר. כך כשרוצים לספק מציאות מדומה לכמות גדולה של אנשים, לא צריך לקנות את הציוד אלא אפשר לשכור אותו ולעשות בו שימוש.

  אילו עמדות וירטואליות יכולות להיות? אין סוף.
  קודם כל מעולם המשחקים כמובן, אבל לא רק. היום עושים שימוש בנושא מציאות מדומה להשכרה כמעט בכל תחום. כך כשרוצים לאמן וללמד בכל תחום אחר וכך כשרוצים להעביר כל חוויה שהיא. כך למשל בית ספר אזרחי לטיסה שרוצה לתת לטייס העתידי את התחושה הקרובה ביותר למציאות, יעשה שימוש במציאות מדומה. הנה דוגמה לפיתוח מעניין מאוד ללימוד טיסה מהחודשים האחרונים.

  השכרת משקפי מציאות מדומה וציוד נלווה לאירועים

  תנו לנו לסייע

  המציאות המדומה  של היום חולשת על תחומים רבים ומגוונים, החל מהדרכות לעובדי החברה, שירותי הביטחון והצבא, דרך השכרת הולוגרמה לאירועים ושימושים שונים, ואפילו קשורה לעולם של פורנו vr.

  חושבים על השכרת משקפי מציאות מדומה? רוצים להקים עמדת VR מושלמת? פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים!