CLOSE

  צור איתנו קשר

  20/04/2020 מאת: Virtualion

  סימולטור מציאות מדומה לחוויה בלתי נשכחת

  סימולטור מציאות מדומה

  סימולטור מציאות מדומה הינו מתקן טכנולוגי מתקדם המספק חוויית מציאות מדומה למבוגרים ולילדים. הסימולטור מציע חוויית תלת ממד מרתקת ב–360 מעלות וזאת באמצעות כמה מרכיבים היוצרים יחידו סימולטור מציאות מדומה אינטראקטיבי וייחודי. המתקן כולל: משקפי מציאות מדומה ייעודיים, מושבים נעים ונוחים וידיות משחק. אתם בוחרים את סוג המשחק או החוויה המועדפת עליכם ונכנסים לעולם ווירטואלי מסקרן, מעניין ומהפנט. סימולטור מציאות מדומה מספק מגוון רחב של אפשרויות משחק החל מקרב יריות, דרך מרוץ מכוניות ועד לצלילה בים או ריחוף באוויר.

  סימולציה מציאות מדומה – להיכנס לעולם מסעיר של הרפתקה

   סימולציה מציאות מדומה הינה תחום ההולך וצובר תאוצה ופופולריות. נוכח ההתקדמות וההתפתחויות הטכנולוגיות, אתם זוכים לאפשרות להיכנס לעולם ווירטואלי מרתק. חוויית השימוש בסימולטור הינה ייחודית, איכותית, עוצמתית ומסעירת חושים.
  סימולטור מציאות מדומה מתפתח על העת בהתאם לחידושים הצצים בתחום ללא הרף. מדובר בחוויה מרטיטה המלווה לעתים באפקטים פיזיים לקבלת חוויית שימוש ריאליסטית לחלוטין הכוללת צפייה ב – 360 מעלות ואפשרות תנועה בתלת ממד – מעלה ומטה ולצדדים וזאת באמצעות משקפיים מיוחדים.
  המתקן כולל כיסאות ממונעים הנעים בהתאמה לתנועה במשחק. התכנים שמוצעים הינם רבים ומגוונים, וכל אחד יוכל למצוא עניין בין אם מדובר בילדים, בני נוער או מבוגרים. כיום ניתן לבצע השכרת ציוד vr בקלות.

  סימולטור מציאות מדומה

  אטרקציה המתאימה למגוון אירועים

  נוסף על מתקן הסימולציה בישיבה, ניתן ליהנות מסימולטור בעמידה המופעל באמצעות שני שלטים המאפשרים תנועה במרחב. סימולטור בעמידה עושה שימוש במשקפיים ייחודיים ובאוזניות משוכללות.

  סימולציה מציאות מדומה מתאים למגוון אירועים, הוא מושך את האורחים והופך עד מהרה למרכז האירוע. סימולטור מציאות מדומה מעוצב בסגנון  מודרני ואטרקטיבי וכולל: תאורה מיוחד וסאונד איכותי. את הסימולטור ניתן להתקין באופן קבוע וכן לשכור אותו לתקופה קצרה, של כמה שעות או ימים, תמורת מחיר נוח יותר. המתקן מתאים לילדים החל מגיל 8, אולם בחלק מהמקרים ניתן להתאימו באופן ספציפי מבחינת הגובה לילדים קטנים יותר.

  צרו איתנו קשר, ונחזור אליכם בהקדם:

  התכנים שמציעים הסימולטורים בתחום של מציאות מדומה הם רבים ומגוונים. החל ממשחקים כיפיים ומרתקים, דרך הפעלות תנועה וגוף ועד לפעילויות מעשירות ומעצימות. ואגב, חיפוש מהיר באינטרנט יאפשר לכם לגלות לא מעט סימולטורים, אם כי לא כולם בהחלט מבוססים על אותה חוויה רבת חושים כפי שתיארנו כאן – לכן עליכם להיות ממוקדים בחיפושים שלכם. הנה דוגמה למשל לסימולטור מציאות מדומה שיאפשר לכם להפוך לשפים ולבשל את ארוחת החלומות שלכם, בדיוק כמו בספרים. אולם כאן הכוונה במילה "סימולציה" היא הדמיה של פעולת הבישול, ולא כניסה לסימולטור המבוסס על תזוזה ואפקטים כאלה או אחרים.

  סימולטור מציאות מדומה – לא לילדים בלבד!

  על פניו, יש הסבורים שסימלטורים בתחום המציאות המדומה הם בעיקר מנת חלקם של הילדים או הצעירים בנפשם. בפועל התמונה שונה לחלוטין, כאשר מדובר בכלי הפונה למכנה המשותף הרחב ביותר של משתמשים. לראיה, הסימולטור החדשני בנוי בצורת כדור ומציע חוויית שימוש בלתי נשכחת, שיכולה להעלות את האדרנלין אצל כל מי שמשתמש במתקן. את התכנים ניתן להתאים לכל קבוצת גיל ולא נדרשת כל הכנה מוקדמת על מנת ליהנות מהחוויה הייחודית. המתקן זז בתנועה המסונכרנת עם תוכן הפעילות ויוצר חוויה מיוחדת המשלבת בין קפסולת משחק אינטראקטיבית ובין מתקני פארק שעשועים של ממש, שכן החוויה בתלת ממד הינה מוחשית ומציאותית לחלוטין. לא סתם יש מתקנים בפארקי השעשועים המובילים בעולם המבוססים על החוויה הזו בדיוק, ולא סתם רבים יטענו שה"רכיבה" שלהם ברכבת ההורים הווירטואלית הייתה מפחידה אפילו יותר מאשר בביקור ה"אמיתי" בפארק השעשועים.

  כחלק מנושא פיתוח מציאות מדומה, המתקן יוצר אווירה מדליקה למגוון אירועים וזאת באמצעות צבעים משתנים שניתן לבחור ולשלוט בהם. הסימולטור מתאים גם לצרכי שיווק ומיתוג של עסקים וחברות והוא תופס שטח לא רב של כ-1.5 מטרים, כך שניתן למקם אותו בקלות באזור בו מתקיים האירוע. לסיכומו של עניין, סימולציה מציאות מדומה מעניקה לנו כניסה לעולם ווירטואלי ומרתק שעד מהרה ישתלב בכל תחומי חיינו.